Atgal

100 metrų kliūčių ruožas Geltona. Žalia. Raudona

Unikalus 100 metrų ilgio pripučiamas kliūčių ruožas. Ar įveiksi?

 

Kliūčių ruožas Geltona. Žalia. Raudona – tikras desertas netradicinių iššūkių mėgėjams. Kiekviena kliūčių ruožo dalis – vis kitokia. Pramogos dalyviams reikia lipti, lįsti, kopti, šokti, čiuožti, ropoti, bėgti, šliaužti ir atlikti daugybę kitų judesių, kurie yra ne tik azartiškas fizinis iššūkis, bet ir smagus savo galimybių išbandymas.

100 metrų galima įveikti tiek pramogaujant, tiek varžantis. Tai priklauso nuo pramogos dalyvių poreikių ir fizinių galimybių.

Batutai atitinka visus jiems keliamus saugumo reikalavimus. Vienu metu, ant vienos dalies, saugiai gali pramogauti keturi suaugę žmonės.

Kliūčių ruožas yra skirtas tiek vaikams, tiek suaugusiems. Jį galima įrengti visą, taip pat skaidyti dalimis. Linksmieji kalneliai gali būti išdėstyti ne tik tiesia linija, bet ir gyvatėle, kvadratu ar kita pageidaujama forma.

Vieno batuto ilgis yra 9 metai, plotis – 5 metrai. Kiekviena dalis yra unikali, su skirtingomis kliūtimis. Atskiri batutai yra sujungiami specialia technologija, kuri pramogą padaro vientisą ir nekelia pavojaus pramogos dalyvių sveikatai.

Pripučiamas kliūčių ruožas yra mobilus ir gali būti įrengtas bet kurioje jūsų pageidaujamoje vietoje, kuri atitinka įrangos eksploatavimui keliamus reikalavimus.

Nuo 9000 eur

Praktinė informacija

  • Kliūčių ruožo šmatavimai (ilgis x plotis): 100 x 5 (m).
  • Pripučiamų batutų skaičius: 10
  • Vieno batuto išmatavimai (ilgis x plotis x aukštis): 9 x 5 x 2-4 (m).
  • Dalyvių skaičius: ant vienos dalies – iki 4 asmenų; ant viso ruožo – iki 50 asmenų vienu metu.
  • Vieta: lygi žolėta ar kieta danga (be smėlio ar purvo).
  • Saugumas: negalima naudoti kai lyja, žaibuoja, pučia stiprus vėjas, sninga.
  • Nuomos paketas: pripučiami atrakcionai su visa reikalinga pripūtimo įranga, inkaravimo smeigais, elektros laidais + pilnas įrangos aptarnavimas (paruošimas, priežiūra, nurinkimas).
  • Būtinos sąlygos: privažiavimas prie renginio teritorijos + elektros tiekimas (220 V).

Žiūrėkite video

Pateikite užklausą

Siųsti
Ieškai sprendimo įmonės šventei? Užsuk į emovents.lt