Atgal

Gimtadienių kambariai Atrakcionai.lt erdvėje PC Ozas

Gimtadienį švęskite aktyviai! Atrakcionai.lt pramogų erdvėje veikia 3 gimtadienio kambarėliai. 15 kvadratinių metrų erdvėje patogu atsipūsti ir vaišintis gimtadienio skanėstais. Visi kambarėliai yra vienodo dydžio, todėl suteikiami pagal tai, kurie yra laisvi. Šventės dalyviai, pagal savo amžių, gali rinktis labiausiai patinkančias pramogas ir siausti jiems skirtose erdvėse.

Naujiena! - jau veikia ketvirtas kambarėlis. Tai erdvė skirta didesnėms grupėms nei 15 vaikų, bei labai populiariomis dienomis - kam neužteks kitų kambarėlių. Ši erdvė bus atskirta užuolaidomis, ne kietomis sienomis. Jos pageidaujantys darykite įprastą rezervaciją bei parašykite mums, kad jos norėtumėte. 

Nuomos kainos:

 • I-IV (pirmadieniais - ketvirtadieniais) – 80 Eur
 • V-VII (penktadieniais - sekmadieniais, šventinėmis dienomis) – 120 Eur
 • Suteikiame po 15 apyrankių gimtadienio dalyviams; papildoma apyrankė šventės dalyviui  – 5 eur
 • Tėvams, kurie neplanuoja dūkti ant pramogų, arba labai mažiems vaikams, kurie dar nevaikšto, bilietų pirkti nereikia. 
 • Kambarėlių rezervacija patvirtinama tik sumokėjus pilną nuomos kainą.
 • Nuoma negali būti atšaukiama, bet gali būti perleista.
 • Force majeur? Susirgo vaikas? Jeigu įspėsite daugiau kaip prieš savaitę, pakeisime laiką neatlygintinai. Jeigu mažiau, pakeisime laiką, tačiau pusę mokesčio grąžinsime tik tuo atveju, jeigu jūsų planuotą dieną ir laiku nėra pilna užsakymų arba, jeigu įvyksta kitas užsakymas jūsų vietoje.

Nuomos laikai:

 • Gimtadienio pradžia: penktadieniais - sekmadieniais: 10, 13, 16 arba 19 val.; pirmadieniais - ketvirtadieniais: 12, 15 arba 18 val.
 • Gimtadienio trukmė – 2,5 val.

Dalyvių skaičius:

 • Jeigu planuojate daugiau nei 20 svečių, turėkite omenyje, kad kambarėlyje gali būti ankštoka. Rekomenduojame rinktis didesnę erdvę (galima tik nuo 04.27). Dėl to informuokite mus. Tačiau pramogų erdvė yra labai didelė, tėveliams yra skirta speciali poilsio zona su sėdmaišiais, kurioje taip pat galima bendrauti, prižiūrėti mažesnius, iki 2 metukų vaikus.

Maitinimas:

 • Atrakcionai.lt maitinimo paslaugų neteikia.
 • Vaišintis ir gaivintis gėrimais (nealkoholiniais) galima tik prie stalo. Neštis maistą ar gėrimus į bendras erdves griežtai draudžiama. Atkreipkite dėmesį, kad vaikai nebėgtų į bendrą erdvę pilnomis burnomis (jie dažnai tai daro) – apsaugosite juos nuo užspringimų.

Apranga:

 • Atrakcionai.lt pramogų erdvė yra zona be batų. Ant batutų, laikantis higienos taisyklių, leidžiama lipti tik su kojinėmis. Įspėkite savo svečius apie tai, kad būtų su kojinėmis, jei reikia, gali įsidėti šiltesnes. Jeigu kuris iš svečių nesutinka nusiauti, tuomet Atrakcionai.lt personalo paprašykite antbačių.
 • Rekomenduojamas aprangos kodas – patogūs laisvalaikio drabužiai. Vaikai daug juda: lipa, šokinėja, kopia, čiuožia, voliojasi ir pan., todėl pasirūpinkite drabužiais, kurie nevaržytų jų judesių, o jūs nesijaudintumėte, kad išsiteps, susiplėšys ar pan.
 • Neprirenkite šventės dalyvių šiltai ir būtinai pasirūpinkite vandeniu. Jis geriausiai atgaivina sušilus.

Animatoriai:

 • Norite, kad gimtadienyje dalyvautų animatoriai? Tuomet kviečiame susisiekti el. paštu gyvizaislai@gmail.com arba telefonu  +370 67485223 su mūsų partneriais "Gyvi žaislai". Ši komanda turi paruošusi specialias programas, skirtas gimtadieniams Atrakcionai.lt pramogų erdvėje. Sužinokite daugiau apie animatorių pramogas "Gyvi Žaislai" Facebook puslapyje.
 • Deja, dėl atrakcionų įrangos specifikos, kiti animatoriai mūsų erdvėje dirbti negali.

Švara, tvarka:

 • Gimtadienio taisyklė – palikti kambarėlį tokį, kokį radote. Visas šiukšles dalyviai privalo surinkti ir sudėti į suteiktus maišus, kurių išnešimu pasirūpina Atrakcionai.lt personalas. Nesutvarkius kambarėlio, paprašysime susimokėti.

Saugumas:

 • Įprastas, nedideles žvakutes ant torto leidžiama degti tik dalyvaujant suaugusiems asmenims. Fejerverkai, konfeti, šaltosios ugnelės ir ugnies fontanai yra draudžiami.
 • Visiems dalyviams galioja bendrosios Atrakcionai.lt pramogų taisyklės.

Gimtadienio kambario rezervacija

Nuo 80 eur

Žiūrėkite video

Viskas tikrai patiko. Aisku ,laikas praskriejo. Vaikai liko labai patenkinti.beabejones sugrisime pasokineti dar ne karta!!!

Sveiki, ačiū labai viskas buvo puikiai vaikams labai patiko. Prisikabinti neturiu prie ko. Kolektyvas taip pat puikiai dirbo.

Ačiū jūms, kad galėjome švęsti pas jūs. Viskas patiko.

Puikiai atšventėme gimtadienį, vaikams labai patiko pramogos, smagiai išsidūko. Personalas maloniai nustebino, visi labai malonūs, draugiški, gražiai pasitiko svečius, palydėjo. Priekaištų tikrai jokių neturime :) Ačiū, manau dar tikrai sugrįšim!

Visų pirma patiko didelė erdvė ir batutų įvairovė (pagal amžių ir pobūdį), tai labai svarbu, nes kaip įprasta, gimtadienio svečiais būna labai įvairaus amžiaus vaikai. Patiko, kad vaikams ant rankų lipdomos apyrankės su tėvų tel. numeriu (dar vienas įrodymas, kad jūsų įmonė orientuota į vaikų saugumą). Norėčiau pagirti personalą (ypač šviesų vaikinuką), kuris buvo labai geranoriškas ir aktyvus. Likome labai patenkinti todėl drąsiai sakau, kad dar sugrįšime :)

Ačiū už smagų laiką, vaikai buvo labai patenkinti :)

Ačiū gimtadienis patiko, vaikams patiko, išsidūko

Pateikite užklausą

Siųsti
Ieškai sprendimo įmonės šventei? Užsuk į emovents.lt