Kainos: nuo 80€

Įskaičiuota: kambarėlis 2.5val. + iki 15 vaikų

Rezervuok gimtadienio kambarį

Gimtadienių kambariai Atrakcionai.lt erdvėje PC Ozas

Puikiai atšventėme gimtadienį, vaikams labai patiko pramogos, smagiai išsidūko. Personalas maloniai nustebino, visi labai malonūs, draugiški, gražiai pasitiko svečius, palydėjo. Priekaištų tikrai jokių neturime :) Ačiū, manau dar tikrai sugrįšim!

Gimtadienį švęskite aktyviai! Atrakcionai.lt pramogų erdvėje veikia 3 gimtadienio kambarėliai ir 3 užuolaidomis atskirtos didesnės erdvės su stalais. 

Gimtadienių kambarėliai - tai 15 kvadratinių metrų erdvės, kuriose patogu atsipūsti ir vaištintis gimtadienio skanėstais. Jie yra vienodo dydžio, todėl šventės dalyviams rezervuojami tie, kurie yra tuo metu laisvi. Rekomenduojame juos rinktis, kai šventėje dalyvauja ne daugiau kaip 15 vaikų. Šventės dalyviams yra suteikiama 15 apyrankių.

Užuolaidomis atskirtos erdvės yra skirtos didesniems gimtadieniams, kai švenčia daugiau nei 15 vaikų. Šventės dalyviams yra suteikiama 20 apyrankių. Šios erdvės yra atskirtos ne sienomis, o spalvingomis užuolaidomis.

Nuomos kainos:

 • I-IV (pirmadieniais - ketvirtadieniais) – kambarėlis - 110 eur (80 Eur + 30 eur depozitas); užuolaidų erdvė - 150 eur (120 eur + 30 eur depozitas).
 • V-VII (penktadieniais - sekmadieniais, šventinėmis dienomis) – kambarėlis - 140 eur (110 Eur + 30 eur depozitas); užuolaidų erdvė - 180 eur (150 eur + 30 eur depozitas). GRUODŽIO 24-26 IR SAUSIO 31-1 DIENOMIS GALIOJA SAVAITGALIO IR ŠVENTINIŲ DIENŲ KAINOS! 
 • Depozitas yra skirtas žalos atlyginimui.
 • Depozitas, po gimtadienio, jeigu nebuvo pažeistos taisyklės (švaros ir šventimo laiko) - visuomet grąžinimas grynaisiais.
 • Gimtadienio dalyviams švenčiantiems kambarėliuose suteikiame iki 15 apyrankių, o rezervavusiems užuolaidomis atskirtas erdves - iki 20 apyrankių be papildomo mokesčio. Papildoma apyrankė šventės dalyviui  – 5 eur.
 • Tėvams, kurie neplanuoja dūkti ant pramogų, arba labai mažiems vaikams, kurie dar nevaikšto, bilietų pirkti nereikia. 
 • Gimtadienio erdvių rezervacija patvirtinama sumokėjus pilną nuomos kainą su įskaičiuotu 30 eur depozitu arba rezervacijos mokestį - 35 eurus (likusią sumą galima apmokėti gimtadienio dieną kasoje kortele arba grynais) 
 • Nuoma negali būti atšaukiama, tačiau gali būti perkleta į kitą dieną (iš anksto suderinus) arba perleista.
 • PASIKEITĖ PLANAI? UŽPUOLĖ LIGOS?

  Jeigu įspėsite anksčiau kaip prieš savaitę, šventės laiką mielai perkelsime į kitą, jūsų pageidaujamą dieną. Jeigu vėliau – laiką pakeisime į kitą, jeigu tik bus laisvų erdvių.

  Svarbu! Nuomos mokestis už neįvykusią ar atšauktą šventę nėra grąžinamas! Dalį sumos grąžiname tik esant išskirtinėmis aplinkybėmis. Dėl jų kreipkitės į Atrakcionai.lt personalą individualiai.

  Kiekvieną atvejį vertiname geranoriškai, kliento naudai, todėl drąsiai kreipkitės – ieškosime tinkamiausių sprendimų.

Depozitas:

 • Į gimtadienio erdvės nuomos kainą visada yra įskaičiuojamas 30 eur depozitas. 
 • Depozitas, iš karto po gimtadienio, yra grąžinamas grynaisiais, jeigu:
  • Gimtadienio erdvė yra palikta tvarkinga - tokia, kokią šventės dalyviai rado (šiukšlėms maišus suteikiame, jie turi būti tvarkingai sudėti vienoje vietoje);
  • Šventės dalyviai gimtadienio erdvę paliko laiku. Primename, kad gimtadienio trukmė - 2,5 val. Į šį laiką yra įskaičiuotas pasiruošimo ir susitvarkymo laikas. Pavyzdžiui, jeigu šventės pradžia - 13 val. - į gimtadienio šventimo vietą palydime 13 val., o ją apleisti reikia iki 15.30 val. 
 • JEIGU ŠIOS TAISYKLĖS YRA PAŽEISTOS, DEPOZITAS NĖRA GRĄŽINAMAS!

Nuomos laikai:

 • Gimtadienio pradžia: penktadieniais - sekmadieniais: 10, 13, 16 arba 19 val.; pirmadieniais - ketvirtadieniais: 12, 15 arba 18 val.
 • Gimtadienio trukmė – 2,5 val.
 • Gimtadienio laikas skaičiuojamas nuo atėjimo iki išėjimo. Tai yra, jeigu gimtadienį šventė numatyta 13 val., tuo laiku palydėsime Jus iki šventei skirtos vietos, o ją palikti turite iki 15.30 val. Jeigu vėluojate atlaisvinti erdvę laiku - 30 eur depozitas nebus grąžinamas.
 • Labai prašome būti geranoriškiems ir neatimti laiko iš kitų jubiliatų. Labai dėkojame, kad esate supratingi!

Dalyvių skaičius:

 • Švenčiantiems kambarėliuose suteikiame 15 apyrankių, erdvėse su užuolaidomis - 20 apyrankių. Jos yra skirtos vaikams.
 • Jeigu planuojate daugiau nei 15 svečių, turėkite omenyje, kad kambarėlyje gali būti ankštoka. Rekomenduojame rinktis didesnę, spalvingomis užduolaidomis atskirtą erdvę. Bendra Atrakcionai.lt pripučiamų batutų erdvė yra labai didelė, joje yra tėveliams skirta speciali poilsio zona su sėdmaišiais, kurioje taip pat galima bendrauti, prižiūrėti mažesnius, iki 2 metukų vaikus.

Maitinimas:

 • Atrakcionai.lt maitinimo paslaugų neteikia.
 • Įsigyti maisto ir gaiviųjų gėrimų rekomenduojame kaimynystėje esančioje "Food Court" erdvėje, kurioje yra įsikūrę įvairūs maisto tiekėjai.
 • Vaišintis ir gaivintis gėrimais (nealkoholiniais) galima tik prie stalo. Neštis maistą ar gėrimus į bendras erdves griežtai draudžiama. Atkreipkite dėmesį, kad vaikai nebėgtų į bendrą erdvę pilnomis burnomis (jie dažnai tai daro) – apsaugosite juos nuo užspringimų.
 • DĖMESIO! Gimtadienio erdvėse nėra galimybės užsikaisti virdulio ir vaišintis karštaisiais gėrimais. Šis sprendimas yra priimtas dėl vaikų saugumo.
 • Atrakcionai.lt pramogų erdvėje nėra sanitarinio mazgo. Lankytojai turi naudotis bendrais prekybos centro tualetais, kurie yra bendro naudojimo. Jeigu turėsite vaisių, daržovių ar kitų produktų, kuriuos reikia nuplauti, rekomenduojame tai padaryti iš anksto, namuose.

Apranga:

 • Atrakcionai.lt pramogų erdvė yra zona be batų. Ant batutų, laikantis higienos taisyklių, leidžiama lipti tik su kojinėmis. Įspėkite savo svečius apie tai, kad būtų su kojinėmis, jei reikia, gali įsidėti šiltesnes. Jeigu kuris iš svečių nesutinka nusiauti, tuomet  būtinai Atrakcionai.lt personalo paprašykite antbačių.
 • Rekomenduojamas aprangos kodas – patogūs laisvalaikio drabužiai. Vaikai daug juda: lipa, šokinėja, kopia, čiuožia, voliojasi ir pan., todėl pasirūpinkite drabužiais, kurie nevaržytų jų judesių, o jūs nesijaudintumėte, kad išsiteps, susiplėšys ar pan.
 • Neprirenkite šventės dalyvių šiltai ir būtinai pasirūpinkite vandeniu. Jis geriausiai atgaivina sušilus.

Animatoriai:

 • Norite, kad gimtadienyje dalyvautų animatoriai? Tuomet kviečiame susisiekti el. paštu gyvizaislai@gmail.com arba telefonu  +370 67485223 su mūsų partneriais "Gyvi žaislai". Ši komanda turi paruošusi specialias programas, skirtas gimtadieniams Atrakcionai.lt pramogų erdvėje. Sužinokite daugiau apie animatorių pramogas "Gyvi Žaislai" Facebook puslapyje.
 • Deja, dėl atrakcionų įrangos specifikos, kiti animatoriai mūsų erdvėje dirbti negali.

Švara, tvarka:

 • Gimtadienio taisyklė – palikti kambarėlį tokį, kokį radote. Visas šiukšles dalyviai privalo surinkti ir sudėti į suteiktus maišus, kurių išnešimu pasirūpina Atrakcionai.lt personalas. Nesutvarkius kambarėlio, 30 eur depozitas nebus grąžinamas.

Saugumas:

 • Įprastas, nedideles žvakutes ant torto leidžiama degti tik dalyvaujant suaugusiems asmenims. Fejerverkai, konfeti, šaltosios ugnelės ir dideli ugnies fontanai yra draudžiami.
 • Visiems dalyviams galioja bendrosios Atrakcionai.lt pramogų taisyklės.

Gimtadienio kvietimai:

 • Kviečiame susikurti gimtadienių kvietimus patiems pasinaudojant šia funkcija.

Rezervuok gimtadienio kambarį

Nuo 80 eur

Ačiū už smagų laiką, vaikai buvo labai patenkinti :)

Visų pirma patiko didelė erdvė ir batutų įvairovė (pagal amžių ir pobūdį), tai labai svarbu, nes kaip įprasta, gimtadienio svečiais būna labai įvairaus amžiaus vaikai. Patiko, kad vaikams ant rankų lipdomos apyrankės su tėvų tel. numeriu (dar vienas įrodymas, kad jūsų įmonė orientuota į vaikų saugumą). Norėčiau pagirti personalą (ypač šviesų vaikinuką), kuris buvo labai geranoriškas ir aktyvus. Likome labai patenkinti todėl drąsiai sakau, kad dar sugrįšime :)

Sveiki, ačiū, labai viskas buvo puikiai vaikams, labai patiko. Prisikabinti neturiu prie ko. Kolektyvas taip pat puikiai dirbo.

Ačiū jūms, kad galėjome švęsti pas jūs. Viskas patiko.

Ačiū! Gimtadienis patiko, vaikams patiko, išsidūko.

Puikiai atšventėme gimtadienį, vaikams labai patiko pramogos, smagiai išsidūko. Personalas maloniai nustebino, visi labai malonūs, draugiški, gražiai pasitiko svečius, palydėjo. Priekaištų tikrai jokių neturime :) Ačiū, manau dar tikrai sugrįšim!

Viskas tikrai patiko. Aišku, laikas praskriejo. Vaikai liko labai patenkinti. be abejonės sugrįšime pašokinėti dar ne kartą!!!

Pateikite užklausą

Siųsti
Ieškai sprendimo įmonės šventei? Užsuk į emovents.lt