Gimtadienių šventėms nuo šiol ADVENTICA gimtadienių kambariai

Atrakcionai.lt pramogų erdvė PPC OZAS persikelia į kitas erdves ir visiškai naują pramogų parką visai šeimai ADVENTICA. Jį rasite - 1 PPC Ozas aukšte.

ADVENTICA gimtadienio kambariai

 

ADVENTICA Gimtadienių kambariai

Ačiū! Gimtadienis patiko, vaikams patiko, išsidūko.

Visų pirma patiko didelė erdvė ir batutų įvairovė (pagal amžių ir pobūdį), tai labai svarbu, nes kaip įprasta, gimtadienio svečiais būna labai įvairaus amžiaus vaikai. Patiko, kad vaikams ant rankų lipdomos apyrankės su tėvų tel. numeriu (dar vienas įrodymas, kad jūsų įmonė orientuota į vaikų saugumą). Norėčiau pagirti personalą (ypač šviesų vaikinuką), kuris buvo labai geranoriškas ir aktyvus. Likome labai patenkinti todėl drąsiai sakau, kad dar sugrįšime :)

Puikiai atšventėme gimtadienį, vaikams labai patiko pramogos, smagiai išsidūko. Personalas maloniai nustebino, visi labai malonūs, draugiški, gražiai pasitiko svečius, palydėjo. Priekaištų tikrai jokių neturime :) Ačiū, manau dar tikrai sugrįšim!

Viskas tikrai patiko. Aišku, laikas praskriejo. Vaikai liko labai patenkinti. be abejonės sugrįšime pašokinėti dar ne kartą!!!

Ačiū už smagų laiką, vaikai buvo labai patenkinti :)

Ačiū jūms, kad galėjome švęsti pas jūs. Viskas patiko.

Sveiki, ačiū, labai viskas buvo puikiai vaikams, labai patiko. Prisikabinti neturiu prie ko. Kolektyvas taip pat puikiai dirbo.

Prisimenate Atrakcionai.lt gimtadienius?

Pateikite užklausą

Siųsti
Ieškai sprendimo įmonės šventei? Užsuk į emovents.lt