Atgal

Kakės Makės batutų parkas

Sveiki atvykę į pašėlusios vaikystės šalį!

 

Kakės Makės batutų parkas – įspūdingo dydžio pripučiamų batutų erdvė, kurioje gali siausti ne tik vaikai! Tai pirmasis Baltijos šalyse mobilus parkas, skirtas visos šeimos kokybiškam laisvalaikiui. Nuo tik pradėjusio ropoti mažylio iki jį į parką atlydėjusių tėvelių ar senelių – pramogauti čia gali kiekvienas.

Beveik dviejų krepšinio aikštelių dydžio batutų parką sudaro 14 originalaus dizaino dalių. Kiekviena jų – teminė, susijusi su pagrindiniais knygelių apie Kakę Makę personažais.

Batutų parkas gali būti įrengiamas visas arba skaidomas dalimis, po vieną dalį. Kiekvienos dalies ilgis yra 9 metrai, plotis – 5. Skirtingų batutų aikštis svyruoja nuo 2 iki 5 metrų.

Batutai yra sertifikuoti ir atitinka visus kokybės ir saugumo reikalavimus. Sienelės, borteliai ir tinkleliai užtikrina, kad tiek vaikai, tiek suaugusieji pramogautų ne tik smagiai, bet ir saugiai.

Pabiručių erdvė

Tai – pripučiamas batutas, pritaikytas vaikams nuo 1 iki 4 metų. Jis suprojektuotas taip, kad mažylius prižiūrintys asmenys turėtų patogų priėjimą, taip pat, prireikus, galėtų patys užlipti ir kartu žaisti.

Papildomos paslaugos

Esant poreikiui teikiamos Kakės Makės aktorių-personažų paslaugos. Visas batutų parkas arba pavienės jos dalys ypač tinka įvairiems šeimų renginiams ir asmeninėms šventėms.

Nuo 2950€ (visas parkas)

Praktinė informacija

Žiūrėkite video

Atgal

Pateikite užklausą

Siųsti
Ieškai sprendimo įmonės šventei? Užsuk į emovents.lt