Naudinga informacija
2018 Birželio 14 d.Atgal

Batutai tik vaikams? Kas jums taip sakė?

Batutai – tik vaikams! Jeigu už šiuos žodžius imtume po eurą, būtume milijonieriai. Tačiau iš tiesų atrakcionai.lt pramogos yra skirtos visiems!

Esame įsitikinę, kad žaisti, dūkti ir pramogauti mėgsta tiek vaikai, tiek suaugę, todėl mūsų batutai yra pritaikyti paties įvairiausio amžiaus žmonėms.

Ar išlaikys svorį?

Išlaikys! Visi atrakcionai.lt batutai yra pagaminti pagal specialią technologiją. Ji suteikia galimybę ant batuto saugiai pramogauti suaugusiems žmonėms.

Net ir ant vaikiškų batutų, pavyzdžiui Kakės Makės batutų parke, kartu su vaikais gali pramogauti ir juos prižiūrintys asmenys. Batutai išlaiko tiek vaikus, tiek tėčius galiūnus.

Neįdomu?

Dažniausiai taip sako tie, kurie nebandė atrakcionai.lt pramogų. Mes matome, kaip susirūpinę, rimtais ar rūškanais veidais, kasdienybės prislėgti žmonės, vos užlipę ant batutų ima šypsotis, įrausta skruostai, akyse įsižiebia ugnelės ir pabunda snaudę vidiniai vaikai. Nes žaisti ir dūkti mėgsta visi! (tik ne visi tai žino).

Ar neplyš kelnės?

Kartais jos plyšta. Ir ne tik jos. Bet ko nepadarysi dėl geros nuotaikos ir nuotykių. Tačiau yra būdas ir to išvengti – tiesiog apsirengti aktyviam laisvalaikiui skirtus drabužius.

Ar neplyšiu aš?

Iš tiesų suaugę yra mažiau judrūs ir koordinuoti nei vaikai, tačiau esame ne kartą matę, kaip ilgai įkalbinėjus, žmogus ryžtasi nuotykiui ir dar nebuvo tokių, kurie galėtųsi. Svarbiausia, klausyti savo kūno ir laikytis pramogą prižiūrinčio personalo instrukcijų, tuomet pramogauti ant batutų bus ir smagu, ir saugu.

Ką žmonės pagalvos?

Vaikai nuo pat mažens auga išbandydami daugybę pramogų – pasiūla tikrai didelė. Mažųjų tėvai ar net seneliai, retas kuris yra siautęs ant pripučiamų batutų. Bet dar ne viskas prarasta – siausti galima dabar! Nes mes – už laisvę dūkti visiems – nuo vaiko iki senjoro.

Tegul žmonės galvoja ką nori! Svarbiausia, kaip jaučiatės Jūs!

Pateikite užklausą

Siųsti
Ieškai sprendimo įmonės šventei? Užsuk į emovents.lt