Naudinga informacija
2018 Gegužės 6 d.Atgal

Klausimai, kuriuos turite užduoti batutų nuomotojams

Atmintinė norintiems nuomotis batutus (nebūtinai mūsų). Pateikiame svarbiausius klausimus, kuriuos rekomenduojame užduoti paslaugos tiekėjams.

Ar batutas turi saugumo sertifikatą?

Pripučiami batutai priskiriami aktyvių pramogų kategorijai, todėl būtinai pasidomėkite ar jie atitinka saugumo standartus.

Visi Atrakcionai.lt batutai yra pagaminti Europos Sąjungoje, sertifikuoti EN14960, drausti ir atitinka jiems keliamus saugumo reikalavimus.  

Kam yra skirtas batutas?

Daugelis rinkoje esančių batutų yra pritaikyti tik vaikams, todėl suaugusiems pramogauti ant jų gali būti pavojinga.

Visi Atrakcionai.lt batutai yra skirti tiek vaikams, tiek suaugusiems. Jie pagaminti iš kokybiškų medžiagų, taikant specialią technologiją, sušvelninančią kritimo smūgius ir išlaikančią suaugusiųjų svorį. Todėl vaikai ir tėvai gali saugiai pramogauti kartu.

Kokiame regione gamintas batutas?

Azijos šalyse pagaminti batutai dažnai būna prastesnės kokybės, jiems nėra teikiami Europos Sąjungoje galiojantys saugumo sertifikatai. Dažnai tai būna ir nelegalios įvairių, pasaulyje populiarių prekės ženklų kopijos.

Visa atrakcionai.lt įranga yra pagaminta Europos Sąjungos šalyse, naudojant toje pačioje Europos Sąjungoje pagamintas kokybiškas, patvarias, ugniai atsparias ir saugumo reikalavimus atitinkančias medžiagas, taip pat sertifikuotas gamybos technologijas.

Ar batutas yra pritaikytas naudoti Lietuvos klimato juostoje?

Net ir tokia smulkmena, kaip batuto spalva, gali lemti pramogos kokybę. Kuo spalva tamsesnė – tuo labiau įkaista. Karštą dieną, kai temperatūra pakyla iki 20 ir daugiau laipsnių šilumos, o įrangą pasiekia tiesioginiai saulės spinduliai, tamsios spalvos, tokios kaip juoda, ruda, tamsiai mėlyna gali nudeginti odą.

Nuo karščio batutai plečiasi, todėl jeigu oro cirkuliavimas palaikomas neteisingai arba nekokybiškai, jeigu medžiaga nėra patvari, batutas gali plyšti.

Visa atrakcionai.lt įranga yra pritaikyta Lietuvos klimato specifikai ir tinkama naudoti ištisus metus.

Kaip batutas yra tvirtinamas?

Batutų tvirtinimui ir įrengimui yra keliami specialūs reikalavimai. Jie turi būti specialiai inkaruojami. Jeigu batutą sudaro kelios dalys, pasidomėkite, kaip jos yra sujungiamos, nes nekokybiška sujungimo sistema dažnai tampa galūnių traumų priežastimi.

Atkreipkite dėmesį, kad batutus eksploatuoti galima tik iki leidžiamo vėjo greičio ribos, kurią nustato gamintojas. Dideli vėjo gūsiai gali pakelti neinkaruotą ar netinkamai inkaruotą batutą ir sužaloti jame pramogaujančius žmones.

Visa atrakcionai.lt įranga yra tvirtinama, inkaruojama, o dalys sujungiamos taip, kad sudarytų vientisą, nedalomą objektą, ir jos būtų naudojamas gamintojo leidžiamomis oro sąlygomis.

Ar elektros instaliacija yra tvarkinga?

Batutams pripūsti reikalinga elektros energija. Pasidomėkite ar elektros instaliacija bei orą paduodantys ventiliatoriai yra tvarkingi, geros būklės. Ar laidai yra apsaugoti nuo drėgmės, taip pat ar jie yra sertifikuoti gamintojo arba patikimos laboratorijos. 

Atrakcionai.lt batutų elektros instaliacija atitinka visus saugumo reikalavimus, yra nuolat tikrinama ir testuojama, o batutai pagaminti iš ugniai atsparios medžiagos.

Ar personalas yra kvalifikuotas ir apmokytas įrengti pramogas?

Personalo pareiga – ne tik įrengti pramogas, bet ir pravesti saugumo instruktažą, supažindinti su dalyvius su taisyklėmis.

Atrakcionai.lt paslaugas teikia tik apmokytas, kvalifikuotas, darbo su pripučiamais batutais patirties turintis personalas.

 

 

Pateikite užklausą

Siųsti
Ieškai sprendimo įmonės šventei? Užsuk į emovents.lt