Naudinga informacija
2018 Birželio 9 d.Atgal

Varžybos ar festivalis – kuris formatas tinka labiau?

Atrakcionai.lt pramogos tinka tiek aktyviam laisvalaikiui, tiek varžyboms. Ant pripučiamų batutų galima ir žaisti, ir rengti išbandymus.

Varžybų formatas – azartiškiems

Varžybų formatas tinka tada, kai renginio ar šventės dalyviai yra aktyvūs, azartiški ir mėgsta pasivaržyti. Tuomet teisėjai padeda suskirstyti komandas, praneša taisykles, fiksuoja rezultatus. Dalyviai gali lenktyniauti, palyginti rezultatus, siekti rekordų.

Festivalis – atsipūtusiems

Jeigu renginio dalyviai nori pramogų ir neįpareigojančių veiklų, tuomet tinka festivalio formatas. Jo metu dalyviai patys renkasi, kur nori dalyvauti, kokias pramogas išbandyti, kiek skirti laiko ir pastangų joms įveikti.

O gal abu?

Mūsų organizuojamuose renginiuose populiarus formatas – rekordų fiksavimas. Dalyviai patys renkasi ar nori iššūkio. Nusprendę pasivaržyti, jie apie tai informuoja pramogą prižiūrintį personalą, kuris užfiksuoja pasiektą rezultatą.

Kada reikia teisėjų?

Atrakcionai.lt  pripučiamus batutus prižiūri kvalifikuotas personalas. Mūsų komandos tikslas – supažindinti dalyvius su pramoga, paaiškinti taisykles. Jeigu yra poreikis, personalas gali teisėjauti, tačiau teisėjais gali būti ir patys dalyviai. Sutarę, kas stebi ir fiksuoja laiką, vertina užduoties atlikimą, dalyviai teisėjauti gali ir savarankiškai.

Pateikite užklausą

Siųsti
Ieškai sprendimo įmonės šventei? Užsuk į emovents.lt