Atrakcionai.lt Oze

Viskas tikrai patiko. Aišku, laikas praskriejo. Vaikai liko labai patenkinti. be abejonės sugrįšime pašokinėti dar ne kartą!!!

Viskas labai patiko, darbuotojų aptarnavimas - labai geras, dėkojame už sultis mūsų mažiesiems, atrakcionai - šaunūs!

Ačiū už smagų laiką, vaikai buvo labai patenkinti :)

Sveiki, ačiū, labai viskas buvo puikiai vaikams, labai patiko. Prisikabinti neturiu prie ko. Kolektyvas taip pat puikiai dirbo.

Puikiai atšventėme gimtadienį, vaikams labai patiko pramogos, smagiai išsidūko. Personalas maloniai nustebino, visi labai malonūs, draugiški, gražiai pasitiko svečius, palydėjo. Priekaištų tikrai jokių neturime :) Ačiū, manau dar tikrai sugrįšim!

Ačiū! Gimtadienis patiko, vaikams patiko, išsidūko.

Visų pirma patiko didelė erdvė ir batutų įvairovė (pagal amžių ir pobūdį), tai labai svarbu, nes kaip įprasta, gimtadienio svečiais būna labai įvairaus amžiaus vaikai. Patiko, kad vaikams ant rankų lipdomos apyrankės su tėvų tel. numeriu (dar vienas įrodymas, kad jūsų įmonė orientuota į vaikų saugumą). Norėčiau pagirti personalą (ypač šviesų vaikinuką), kuris buvo labai geranoriškas ir aktyvus. Likome labai patenkinti todėl drąsiai sakau, kad dar sugrįšime :)

Ačiū jūms, kad galėjome švęsti pas jūs. Viskas patiko.

Ką veikti? Dūkti!

Atrakcionai.lt pramogos prekybos centre OZAS kviečia į didžiausią Lietuvoje pripučiamų batutų erdvę visiems! Net 3000 kvadratinių metrų teritorijoje, tokio dydžio kaip 7 krepšinio aikštelės, mažų ir didelių laukia trys pramogų zonos:

Tai fantastiška vieta ne tik išsikrauti ir pasikrauti energijos, bet ir smagiai gimtadienio šventei, išleistuvėms, kitokiai kūno kultūros pamokai, bernvakariui, mergvakariui ir daugybei kitų progų, kai norisi nerūpestingai padūkti. 

Norite asmeninės erdvės? Tam skirti gimtadienių kambarėliai.

Kainos

 • 2 val. pramogų Atrakcionai.lt erdvėje asmeniui - 7 eur. Nepilnametį asmenį gali lydėti vienas suaugęs nemokamai!
 • I-IV (pirmadieniais-ketvirtadieniais) grupėms nuo 5 žmonių bilieto kaina asmeniui - 5 eur. 
 • Norite įsigyti bilietą iš anksto ar padovanoti apsilankymą? Bilietą pirkite čia. ATKREIPKITE, kad bilietas galioja TIK iki 2020 m. kovo 29 d. Po to keliamės į naują pramogų erdvę "Adventica".
 • Gimtadienių kambarėlių kainos - nuo 80 Eur.
 • Superkortelės turėtojams - 10 proc. nuolaida pavieniams bilietams, pateikus kortelę Atrakcionai.lt pramogų prekybos centre OZAS kasoje.
 • Šeimos kortelės turėtojams - 50 proc. nuolaida bilietams. Pasiūlymas galioja tik kortelės turėtojams, kitiems asmenims jos perduoti negalima. Nuolaida netaikoma gimtadienio erdvių nuomai.
 • Nuolaidos nesumuojamos!

Darbo laikas

Dirbame PPC OZAS darbo laiku: I-VI 10-22 val., VII 10-21 val.

Dėmesio! Atrakcionai.lt pramogų parkas prekybos ir pramogų centro OZAS trečiame aukšte veiks iki 2020 metų kovo 29 dienos, sekmadienio.

2020 balandžio mėnesį prekybos centro OZAS pirmame aukšte duris atvers dar didesnis, dar įdomesnis ir įspūdingesnis pramogų parkas Adventica! Sekite naujienas!
 

Pramogų zonos

Pypliukų erdvė (iki 3 metukų)

Pypliukų erdvė (iki 3 metukų)

Tai – nedidelė, tačiau jauki erdvė, kuri yra skirta patiems mažiausiems. Čia mažyliai iki 3 metukų gali žaisti kartu su savo tėveliais ar kitais draugais. Pypliukų erdvėje smagu leisti laiką, kai vyresni broliai ar sesės siaučia, o mažyliui reikia ramesnės ir saugesnės aplinkos.

Padūkėlių teritorija

Padūkėlių teritorija

Šioje pripučiamų batutų zonoje gali siausti vaikai iki 1.40 metrų ūgio. Čia ūgtelėjusių darželinukų ir mokyklinukų laukia įvairios pripučiamos kliūtys, per kurias reikia lįsti, šokti, lipti, taip pat nuotykiai laukia ant pripučiamų čiuožyklų. Čia niekada nebūna nuobodu!

Jokių kliūčių! zona

Jokių kliūčių! zona

Nuotykių erdvė tiems, kurie nori gerai „išsitaškyti”! „Jokių kliūčių!” zonoje gali siausti visi vaikai, aukštesni nei 1.30 metrų ūgio bei suaugusieji. Klastingasis Eliminatorius, Drąsos bokštas, Kliūčių ruožas ir daug kitų pripučiamų pramogų nepaliks abejingų.

Atrakcionai OzeAtrakcionai OzeAtrakcionai OzeAtrakcionai Oze

Gimtadienį švęsk aktyviai!

Atrakcionai.lt pramogų erdvėje prekybos centre OZAS yra įrengti trys vienodo dydžio gimtadienio kambarėliai. Juose yra numatyta 15 sėdimų vietų vaikams. Didesnėms grupėms nei 15 vaikų siūlome tris specialias užuolaidomis atitvertas erdves. Mūsų patirtis rodo, kad vaikai labai mažai leidžia laiko kambarėliuose – kol užkandžiauja ar atsigeria, suvalgo tortą, todėl jeigu šventėje planuoja dalyvauti ir tėveliai, neturėtų kilti nepatogumų dėl vietos trūkumo.

Jeigu norite apžiūrėti šventės vietą gyvai, kviečiame užsukti į Atrakcionai.lt pramogų erdvę. Paprašykite personalo aprodyti kambarėlius, mūsų darbuotojai suteiks visą reikalingą informaciją.

Linkime smagaus ir įsimintino gimtadienio!

Gimtadienio kambariai

Kur?

Atrakcionai.lt pramogų ieškokite trečiame prekybos centro OZAS aukšte.

Dėmesio! Atrakcionai.lt pramogų parkas prekybos centro OZAS 3 aukšte veiks iki 2020 metų kovo 29 dienos, sekmadienio.
2020 balandžio mėnesį pirmame aukšte atvers duris dar didesnis, įdomesnis ir įspūdingesnis pramogų parkas Adventica!

Darbo laikas:

I-VI 10-22 val.
VII 10-21 val.

Kaina:

7 eur/2val. Grupėms pirm. - ketv. (5+) - 5 eur/2val.
* Nepilnametį asmenį gali lydėti vienas suaugęs nemokamai.

Pramogų trukmė:

Visi, įsigiję bilietą, gali pramogauti 2 val. Apsilankymo pabaigos laikas yra nurodytas ant lankytojo apyrankės.

Atrakcionai.lt pramogų taisyklės

 1. Lankytojai į Atrakcionai.lt pramogų erdvę prekybos centre OZAS gali patekti tik įsigiję bilietą ir gavę specialią apyrankę. Nepilnametį asmenį gali lydėti vienas suaugęs asmuo nemokamai.
 2. Įsigydamas bilietą lankytojas patvirtina, kad yra susipažinęs su Atrakcionai.lt elgesio taisyklėmis ir prisiima visišką atsakomybę už jų laikymąsi. Atsakomybę už nepilnamečius prisiima tėvai arba globėjai.
 3. Atrakcionai.lt neteikia vaikų priežiūros paslaugų. Už nepilnamečius asmenis, jų priežiūrą ir saugumą atsako tėvai arba globėjai.
 4. Atrakcionai.lt personalas rūpinasi įrangos priežiūra, prižiūri bendrą tvarką, instruktuoja pramogų erdvių lankytojus. Prireikus pagalbos kreipkitės į specialiais Atrakcionai.lt marškinėliais vilkinčius darbuotojus.
 5. Jeigu turite sveikatos problemų, sutrikimų, traumų ar pan. – racionaliai įvertinkite savo galimybes pramogauti ant pripučiamos įrangos.
 6. Susižeidus ar įvykus kitam nenumatytam atvejui – kuo skubiau apie tai informuokite pramogų zonos personalą. Itin skubios pagalbos atveju skambinkite pagalbos telefonu 112.
 7. Ant pripučiamų pramogų prašome lipti be batų, taip pat aštrių daiktų: raktų, pakabukų, papuošalų, laikrodžių ir kitų aštrių detalių.
 8. Ant pripučiamų batutų prašome nesinešti maisto ir gėrimų.
 9. Salto pirmyn ir atgal bei kiti akrobatiniai triukai yra pavojingi pratimai. Jiems atlikti yra būtinas specialus fizinis pasirengimas ir apšilimas, todėl rekomenduojame ypač objektyviai įvertinti savo galimybes.
 10. Jeigu pavargote – nulipkite nuo atrakciono ir pailsėkite. Sėdėti ar gulėti ant pripučiamos įrangos yra nesaugu, nes trukdysite kitiems pramogaujantiems asmenims.
 11. Pramogaudami ant pripučiamų batutų visuomet įsitikinkite ar nekliudysite kitiems asmenims ir nesukelsite pavojaus jų sveikatai.
 12. Draudžiama pramogauti, jeigu esate apsvaigę nuo vaistų, alkoholio ar narkotinių medžiagų.
 13. Atsižvelgdami į piktybinius, nuolatinius taisyklių pažeidimus, nereagavimą į pastabas ir kitas aplinkybes, kurios gali pakenkti ne tik jums, bet ir kitiems, Atrakcionai.lt personalas turi teisę paprašyti palikti pramogų erdvę be teisės į ją sugrįžti. Neišnaudotas laikas nekompensuojamas ir sumokėti pinigai negrąžinami.
 14. Viešų renginių metu galite būti filmuojami ar fotografuojami. Jeigu dėl to nesutinkate, pastebėję, kad buvote užfiksuoti, turite teisę paprašyti tai dariusio asmens viešai nepublikuoti užfiksuotos medžiagos.

Pateikite užklausą

Siųsti
Ieškai sprendimo įmonės šventei? Užsuk į emovents.lt