Batutų nuoma gimtadieniams Vilniuje (su pristatymu į namus)

Autentiški, tematiniai Kakės Makės, Nieko Rimto pripučiami batutai su aptarnavimu

Batutų nuoma gimtadieniams Vilniuje (su pristatymu į namus)

Rinkis smagiausius ir kokybiškiausius pripučiamus batutus visoje Lietuvoje. Jie profesionaliai pagaminti Europos Sąjungos, o ne Kinijos gamyklose. Batutai yra pasiūti iš ugniai ir UV spinduliams atsparios vokiškos medžiagos ir siūlų. Tai užtikrina jų tvirtumą ir gebėjimą saugiai leisti pramogauti dideliam kiekiui vaikų nuo 2 metų amžiaus. Tikriausiai paklausite, o iki kokio amžiaus jie skirti? Atsakymas gali nustebinti - nėra ribų. Mūsų pripučiami batutai skirti ir suaugusiems, tad tėveliai, seneliai ir vaikai gali dūkti kartu ant jų.

Visi batutai yra saugūs. Tai užtikrina ES standarto EN14960 sertifikatas, gamintojo garantiją ir mūsų profesionalus aptarnavimas - batutų pastatymas, instruktavimas, o po šventės - nurinkimas. Mūsų personalas per metus aptarnauja šimtus renginių ir yra sukaupęs didžiulę batutų priežiūros patirtį.

Pripučiamų batutų dizainus sukūrėme patys. Taip, jie visi autentiški. Kai kurie turi žinomų lietuviškų veikėjų, kaip Kakė Makė ir Netvarkos Nykštukas personažus ir paveiksliukus ant batutų. Tam turime įsigiję licencijas ir legaliai palaikome kitus Lietuvos verslus.

Ačiū! Gimtadienis patiko, vaikams patiko, išsidūko.

Ačiū už smagų laiką, vaikai buvo labai patenkinti :)

Gauk ypatingą nuomos pasiūlymą! Užpildyk formą arba mums paskambink

Siųsti užklausą
  • Batutų nuoma Vilniuje
  • Batutų nuoma Vilniuje
  • Batutų nuoma Vilniuje
  • Batutų nuoma Vilniuje
  • Batutų nuoma Vilniuje
  • Batutų nuoma Vilniuje

#batutųnuoma #Vilnius #vaikųgimtadieniai #atrakcionai.lt #aktyvusgimtadienis #KakėsMakėsbatutai #pripučiamibatutai #aktyviospramogos